Multiple timezone clocks (time clock) (1.0.9) - en to ms translation catalogue (7 entries)

en: Yes
ms: Ya

en: Date
ms: Tarikh

en: None
ms: Tiada

en: Custom
ms: Tersuai

en: Configuration
ms: Konfigurasi

en: Timezone
ms: Zon waktu

en: About
ms: Perihal
