Multiple timezone clocks (time clock) (1.0.9) - en to nl translation catalogue (9 entries)

en: Yes
nl: Ja

en: Date
nl: Datum

en: None
nl: Geen

en: Custom
nl: Aangepast

en: Configuration
nl: Instellingen

en: Timezone
nl: Tijdzone

en: Global
nl: Algemeen

en: About
nl: Over

en: Country name
nl: Landnaam
