Multiple timezone clocks (time clock) (1.0.9) - en to oc translation catalogue (8 entries)

en: Yes
oc: Òc

en: Date
oc: Data

en: None
oc: Pas cap

en: Custom
oc: Personalizat

en: Configuration
oc: Configuracion

en: Timezone
oc: Fus orari

en: About
oc: A prepaus

en: Country name
oc: Nom del país
