Multiple timezone clocks (time clock) (1.0.9) - en to pl translation catalogue (9 entries)

en: Yes
pl: Tak

en: Date
pl: Data

en: None
pl: Brak

en: Custom
pl: Własne

en: Configuration
pl: Konfiguracja

en: Timezone
pl: Strefa czasowa

en: Global
pl: Globalne

en: About
pl: O stronie

en: Country name
pl: Nazwa kraju
