Multiple timezone clocks (time clock) (1.0.9) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Yes
te: అవును

en: Date
te: తేదీ

en: None
te: ఏమీలేదు

en: Timezone
te: కాల మండలం

en: About
te: గురించి
