Multiple timezone clocks (time clock) (1.0.9) - en to uk translation catalogue (12 entries)

en: Yes
uk: Так

en: Date
uk: Дата

en: None
uk: Немає

en: Custom
uk: Власний

en: Configuration
uk: Конфігурація

en: Timezone
uk: Часовий пояс

en: Global
uk: Глобальне

en: About
uk: Про модуль

en: Country name
uk: Назва країни

en: MM/DD/YYYY
uk: ММ/ДД/РРРР

en: Add one more
uk: Додати ще

en: Remove one
uk: Вилучити одну
