Multiple timezone clocks (time clock) (1.0.6) - en to ar translation catalogue (8 entries)

en: Yes
ar: نعم

en: Date
ar: التاريخ

en: None
ar: لا شيء

en: Custom
ar: مخصص

en: Configuration
ar: الإعدادات

en: Timezone
ar: المنطقة الزمنية

en: Global
ar: عالمي

en: About
ar: حول
