Multiple timezone clocks (time clock) (1.0.6) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: Yes
bn: হ্যাঁ

en: Date
bn: তারিখ

en: None
bn: একটিও নয়

en: Configuration
bn: কনফিগারেশন

en: About
bn: সম্পর্কে
