Multiple timezone clocks (time clock) (1.0.6) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: Yes
bs: Da

en: Date
bs: Datum

en: None
bs: Nijedan

en: Custom
bs: Prilagođen

en: Global
bs: Globalni
