Multiple timezone clocks (time clock) (1.0.6) - en to cs translation catalogue (8 entries)

en: Yes
cs: Ano

en: Date
cs: Datum

en: None
cs: Žádné

en: Custom
cs: Vlastní

en: Configuration
cs: Nastavení

en: Timezone
cs: Časové pásmo

en: Global
cs: Globální

en: About
cs: Popis
