Multiple timezone clocks (time clock) (1.0.6) - en to fi translation catalogue (9 entries)

en: Yes
fi: Kyllä

en: Date
fi: Päivämäärä

en: None
fi: Ei mitään

en: Custom
fi: Oma

en: Configuration
fi: Asetukset

en: Timezone
fi: Aikavyöhyke

en: Global
fi: Yleinen

en: About
fi: Tietoja

en: Country name
fi: Maan nimi
