Multiple timezone clocks (time clock) (1.0.6) - en to jv translation catalogue (7 entries)

en: Yes
jv: Ya

en: Date
jv: Tanggal

en: None
jv: Nihil

en: Custom
jv: Kostum

en: Configuration
jv: Pangaturan

en: Timezone
jv: Zona wektu

en: About
jv: Ngenani
