Multiple timezone clocks (time clock) (1.0.6) - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: Yes
ka: დიახ

en: Date
ka: თარიღი

en: None
ka: არცერთი

en: Configuration
ka: კონფიგურაცია

en: Timezone
ka: სასაათო სარტყელი

en: Global
ka: გლობალური
