Multiple timezone clocks (time clock) (1.0.6) - en to km translation catalogue (7 entries)

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: Date
km: កាលបរិច្ឆេទ

en: None
km: គ្មាន

en: Custom
km: ផ្ទាល់ខ្លួន

en: Configuration
km: ការ​កំណត់​រចនា​សម្ព័ន្ធ​

en: Timezone
km: តំបន់​ពេលវេលា

en: About
km: អំពី
