Multiple timezone clocks (time clock) (1.0.6) - en to ru translation catalogue (11 entries)

en: Yes
ru: Да

en: Date
ru: Дата

en: None
ru: Нет

en: Custom
ru: Собственная

en: Configuration
ru: Конфигурация

en: Timezone
ru: Часовой пояс

en: Global
ru: Глобальный

en: About
ru: Информация

en: Country name
ru: Название страны

en: Add one more
ru: Добавить ещё

en: Remove one
ru: Удалить одну
