Multiple timezone clocks (time clock) (1.0.6) - en to th translation catalogue (8 entries)

en: Yes
th: ใช่

en: Date
th: วันที่

en: None
th: ไม่มี

en: Custom
th: กำหนดเอง

en: Configuration
th: กำหนดค่า

en: Timezone
th: เขตเวลา

en: Global
th: ส่วนกลาง

en: About
th: เกี่ยวกับ
