Multiple timezone clocks (time clock) (1.0.6) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: None
ug: يوق

en: Custom
ug: ئۆزى بەلگىلەش

en: Configuration
ug: لايىھە

en: Timezone
ug: ۋاقىت رايونى

en: About
ug: ھەققىدە
