MTCaptcha (8.x-1.0) - en to uk translation catalogue (13 entries)

en: Type
uk: Тип

en: Language
uk: Мова

en: Size
uk: Розмір

en: Theme
uk: Тема

en: standard
uk: стандартний

en: Private Key
uk: Закритий ключ

en: English
uk: Англійська

en: Spam control
uk: Контроль спаму

en: Standard
uk: Стандарт

en: All Users
uk: Всі користувачі

en: About
uk: Про модуль

en: Private key
uk: Приватний ключ

en: overcast
uk: суцільна хмарність
