MTCaptcha (8.x-2.0) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Type
ka: ტიპი

en: Language
ka: ენა

en: Size
ka: ზომა

en: standard
ka: სტანდარტული

en: English
ka: ინგლისური
