MTCaptcha (8.x-2.0) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Type
ne: प्रकार

en: Language
ne: भाषा

en: Size
ne: आकार

en: English
ne: अंग्रेजी

en: About
ne: बारेमा
