MTCaptcha (8.x-2.0) - en to nl translation catalogue (11 entries)

en: Language
nl: Taal

en: Size
nl: Grootte

en: Theme
nl: Thema

en: standard
nl: standaard

en: Private Key
nl: Privé sleutel

en: English
nl: Engels

en: Spam control
nl: Spamcontrole

en: Standard
nl: Standaard

en: All Users
nl: Alle gebruikers

en: About
nl: Over

en: Private key
nl: Privésleutel
