MTCaptcha (8.x-2.0) - en to sv translation catalogue (9 entries)

en: Type
sv: Typ

en: Language
sv: Språk

en: Size
sv: Storlek

en: Theme
sv: Tema

en: Private Key
sv: Privat nyckel

en: English
sv: Engelska

en: Spam control
sv: Reglerar spam

en: About
sv: Om

en: Private key
sv: Privat nyckel
