MTCaptcha (8.x-2.0) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: Type
te: రకం

en: Language
te: భాష

en: Size
te: కొలత

en: Theme
te: అలంకారం

en: English
te: ఆంగ్లం

en: About
te: గురించి
