MTCaptcha (8.x-2.0) - en to vi translation catalogue (8 entries)

en: Type
vi: Kiểu

en: Language
vi: Ngôn ngữ

en: Size
vi: Dung lượng

en: Theme
vi: Sắc thái

en: Private Key
vi: Khoá cá nhân

en: Standard
vi: Tiêu chuẩn

en: About
vi: Giới thiệu

en: Private key
vi: Khóa bí mật
