MTCaptcha (8.x-3.0) - en to my translation catalogue (6 entries)

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Language
my: ဘာသာစကား

en: Size
my: အရွယ်အစား

en: English
my: အင်္ဂလိပ်ဘာသာ (English)

en: Standard
my: စံ

en: About
my: အကြောင်း
