MTCaptcha (8.x-3.0) - en to cs translation catalogue (8 entries)

en: Type
cs: Typ

en: Language
cs: Jazyk

en: Size
cs: Velikost

en: Theme
cs: Téma vzhledu

en: Private Key
cs: Soukromý klíč

en: English
cs: Anglicky

en: About
cs: Popis

en: Private key
cs: Soukromý klíč
