MTCaptcha (8.x-3.0) - en to fi translation catalogue (10 entries)

en: Type
fi: Tyyppi

en: Language
fi: Kieli

en: Size
fi: Koko

en: Theme
fi: Teema

en: standard
fi: standardi

en: English
fi: englanti

en: Spam control
fi: Roskapostin hallinta

en: Standard
fi: Standardi

en: About
fi: Tietoja

en: Private key
fi: Yksityinen avain
