MTCaptcha (8.x-3.0) - en to fa translation catalogue (8 entries)

en: Type
fa: نوع

en: Language
fa: زبان

en: Size
fa: اندازه

en: Theme
fa: پوسته

en: standard
fa: استاندارد

en: English
fa: انگلیسی

en: Standard
fa: استاندارد

en: About
fa: درباره
