MTCaptcha (8.x-3.0) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Type
th: ประเภท

en: Theme
th: แบบเว็บไซต์

en: Standard
th: มาตรฐาน

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: Private key
th: กุญแจส่วนตัว
