MTCaptcha (8.x-4.0) - en to az translation catalogue (7 entries)

en: Type
az: Növ

en: Language
az: Dil

en: Size
az: Ölçü

en: Theme
az: Tema

en: standard
az: standart

en: English
az: İngilis

en: Standard
az: Standart
