MTCaptcha (8.x-4.0) - en to cy translation catalogue (6 entries)

en: Type
cy: Math

en: Language
cy: Iaith

en: Size
cy: Maint

en: Theme
cy: Thema

en: English
cy: Saesneg

en: Private key
cy: Allwedd preifat
