MTCaptcha (8.x-4.0) - en to de translation catalogue (14 entries)

en: Type
de: Typ

en: Language
de: Sprache

en: Size
de: Größe

en: standard
de: Standard

en: Private Key
de: Privater Schlüssel

en: Site Key
de: Website-Schlüssel

en: English
de: Englisch

en: Spam control
de: Spamkontrolle

en: All Users
de: Alle Benutzer

en: Private key
de: Privater Schlüssel

en: Site key
de: Website-Schlüssel

en: overcast
de: Bedeckt

en: Tabindex
de: Tab-Index

en: Enable fallback for browsers with JavaScript disabled
de: Alternative für Webbrowser mit deaktiviertem JavaScript aktivieren
