MTCaptcha (8.x-4.0) - en to ru translation catalogue (13 entries)

en: Type
ru: Тип

en: Language
ru: Язык

en: Size
ru: Размер

en: Theme
ru: Тема

en: standard
ru: стандартный

en: Private Key
ru: Приватный (закрытый) ключ

en: English
ru: Английский

en: Spam control
ru: Защита от спама

en: Standard
ru: Стандарт

en: All Users
ru: Все пользователи

en: Private key
ru: Личный ключ

en: Site key
ru: Ключ сайта

en: Russian(ru)
ru: Россия (ru)
