MTCaptcha (8.x-4.0) - en to sk translation catalogue (9 entries)

en: Type
sk: Typ

en: Language
sk: Jazyk

en: Size
sk: Veľkosť

en: Theme
sk: Téma vzhľadu

en: Private Key
sk: Súkromný kľúč

en: English
sk: Angličtina

en: Spam control
sk: Kontrola spamu

en: Standard
sk: Štandardná

en: Private key
sk: Súkromný kľúč
