MTCaptcha (8.x-4.0) - en to tr translation catalogue (9 entries)

en: Type
tr: Tip

en: Language
tr: Dil

en: Size
tr: Boyut

en: Theme
tr: Tema

en: standard
tr: standart

en: Private Key
tr: Özel Anahtar

en: English
tr: İngilizce

en: Spam control
tr: İstenmeyen posta (spam) denetimi

en: Standard
tr: Standart
