MTCaptcha (8.x-6.0) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: Type
ar: النوع

en: Language
ar: اللغة

en: Size
ar: الحجم

en: Theme
ar: حلة

en: English
ar: إنجليزية

en: Standard
ar: معياري

en: About
ar: حول
