MTCaptcha (8.x-6.0) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: Type
ast: Triba

en: Language
ast: Llingua

en: Size
ast: Tamañu

en: English
ast: Inglés

en: Standard
ast: Estándar
