MTCaptcha (8.x-6.0) - en to be translation catalogue (10 entries)

en: Type
be: Тып

en: Language
be: Мова

en: Size
be: Памер

en: Theme
be: Тэма

en: English
be: Ангельская

en: Spam control
be: Абарона ад спаму

en: Standard
be: Стандарт

en: About
be: Аб

en: Private key
be: Прыватны ключ

en: Site key
be: Ключ сайту
