MTCaptcha (8.x-6.0) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Type
mn: Төрөл

en: Language
mn: Хэл

en: Size
mn: Хэмжээ

en: Theme
mn: Загвар

en: English
mn: Англи
