MTCaptcha (8.x-6.0) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Type
sq: Lloji

en: Language
sq: Gjuha

en: Size
sq: Madhësia

en: English
sq: Anglisht

en: About
sq: Informacione
