MTCaptcha (8.x-6.0) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: Type
ta: வகை

en: Language
ta: மொழி

en: Size
ta: அளவு

en: Theme
ta: தீம்

en: English
ta: ஆங்கிலம்

en: Standard
ta: தரமானது

en: About
ta: பற்றி
