MTCaptcha (8.x-6.1) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Language
gu: ભાષા

en: Size
gu: માપ

en: English
gu: અંગ્રેજી

en: Standard
gu: પ્રમાણભૂત

en: About
gu: વિશે
