MTCaptcha (8.x-6.1) - en to ps translation catalogue (7 entries)

en: Type
ps: بڼه

en: Language
ps: ژبه

en: Size
ps: كچه

en: Theme
ps: ویینه

en: English
ps: انګرېزي

en: Standard
ps: معياري

en: About
ps: په اړه
