MTCaptcha (8.x-6.2) - en to da translation catalogue (9 entries)

en: Language
da: Sprog

en: Theme
da: Tema

en: Private Key
da: Privat Nøgle

en: English
da: Engelsk

en: Spam control
da: Spam-kontrol

en: About
da: Om

en: Private key
da: Privat nøgle

en: Site key
da: Nøgle

en: The request is invalid or malformed.
da: Forespørgslen er ugyldig eller forkert udformet.
