mulpo (2.0.0-alpha1) - en to hr translation catalogue (17 entries)

en: Home
hr: Početna

en: left sidebar
hr: lijevi stupac

en: content
hr: sadržaj

en: right sidebar
hr: desni stupac

en: footer
hr: podnožje

en: Comments
hr: Komentari

en: Search
hr: Pretraga

en: header
hr: zaglavlje

en: Help
hr: Pomoć

en: Page title
hr: Naziv stranice

en: Tools
hr: Alati

en: edit block
hr: uredi blok

en: edit the content of this block
hr: uredi sadržaj ovog bloka

en: Skip to main content
hr: Skoči na glavni sadržaj

en: Powered by Drupal
hr: Pokreće Drupal

en: Status messages
hr: Poruke statusa

en: Main page content
hr: Glavni sadržaj stranice
