mulpo (2.0.0-alpha1) - en to my translation catalogue (11 entries)

en: Home
my: မူလနေရာ

en: left sidebar
my: ဘယ်ဘက် ဆိုဒ်ဘား

en: right sidebar
my: ညာဘက္ ဆိုဒ္ဘား

en: Comments
my: မှတ်ချက်များ

en: Search
my: ရှာရန်

en: Help
my: အကူအညီ

en: Page title
my: စာမျက်နှာ၏ ခေါင်းစဉ်

en: Tools
my: ကိရိယာများ

en: Skip to main content
my: အဓိကအကြောင်းအရာသို့ သွားမည်

en: Powered by Drupal
my: Drupal ဖြင့်ဖန်တီးသည်။

en: Main page content
my: အဓိကစာမျက်နှာပါ အကြောင်းအရာ
