mulpo (2.0.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (15 entries)

en: Home
ar: الرئيسية

en: left sidebar
ar: العمود الجانبي الأيسر

en: content
ar: المحتوى

en: right sidebar
ar: الشريط الجانبي الأيمن

en: footer
ar: تذييل

en: Comments
ar: التعليقات

en: Search
ar: بحث

en: header
ar: ترويسة

en: Help
ar: المساعدة

en: Page title
ar: عنوان الصفحة

en: Tools
ar: الأدوات

en: Tabs
ar: علامات التبويب

en: Skip to main content
ar: تجاوز إلى المحتوى الرئيسي

en: Powered by Drupal
ar: يستخدم دروبال

en: Main page content
ar: محتوى الصفحة الرئيسية
