mulpo (2.0.0-alpha1) - en to az translation catalogue (15 entries)

en: Home
az: Baş səhifə

en: footer
az: aşağı hissə

en: Comments
az: Şərhlər

en: Search
az: Axtarış

en: header
az: başlıq

en: Help
az: Dəstək

en: Page title
az: Səhifə başlığı

en: Tools
az: Alətlər

en: Tabs
az: Tablar

en: Skip to main content
az: Əsas kontentə keçin

en: Main navigation
az: Əsas naviqasiya

en: Powered by Drupal
az: Drupal tərəfindən dəstəklənir

en: Breadcrumbs
az: Çörək qırıntıları

en: Status messages
az: Vəziyyət mesajları

en: Main page content
az: Əsas səhifə məzmunu
