mulpo (2.0.0-alpha1) - en to dz translation catalogue (10 entries)

en: Home
dz: གདོང་ཤོག།

en: left sidebar
dz: གཡོན་ ཟུར་ཁའི་ཕྲ་རིང་།

en: content
dz: ནང་དོན།

en: right sidebar
dz: གཡས་ ཟུར་ཁའི་ཕྲ་རིང་།

en: footer
dz: མཇུག་ཡིག

en: Comments
dz: བསམ་བཀོད་ཚུ་

en: Search
dz: འཚོལ་ཞིབ།

en: header
dz: མགོ་ཡིག

en: Help
dz: གྲོགས་རམ་

en: Page title
dz: ཤོག་ལེབ་ཀྱི་མགོ་མིང་།
