mulpo (2.0.0-alpha1) - en to gu translation catalogue (10 entries)

en: Home
gu: મુખ પૃષ્ઠ

en: left sidebar
gu: ડાબું સાઇડબાર

en: content
gu: સામગ્રી

en: footer
gu: ફૂટર

en: Comments
gu: ટિપ્પણીઓ

en: Search
gu: શોધ

en: Help
gu: મદદ

en: Page title
gu: પાનાનું શીર્ષક

en: Tools
gu: સાધનો

en: Skip to main content
gu: મુખ્ય વિષયવસ્તુ પર જાઓ
